Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra genelde ertesi gün n geç ise 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde Aras Kargo'ya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de Aras Kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Ürünler sipariş üstüne üretilmektedir. Üretim sipariş sırasına göre yapılmaktadır. Ürünleriniz hazırlanırken ve kargoya verildikten sonra size e-posta ile bildirim yapılmaktadır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  Aras Kargo tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak veya telefon ile aranarak onayınız istenecektir. Arzu ederseniz eksik ürünlerin ücreti kartınıza iade edilecektir.

StencilSepeti.com on-line alışveriş sitesidir. Kendi üretimimiz olan ürünlerde, aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda sizi durumdan haberdar edip, onayınızı alarak, eksik ürünün  ücretini kartınıza iade edeceğiz.

Kredi kartınıza iade edilen ücretler bankaların çalışma şartlarına göre 1 ila 7 gün sürebilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.